اپليكيشن خدماتي خدمت از ما
اپليكيشن خدماتي خدمت از ما

حركت دندان با ترازو يك جايگزين زيبايي شناختي براي هزينه ارتودنسي نامرئي سنتي است بدون اينكه نيازي به استفاده از بريس در مواردي كه دندانهاي نادرست و خفيف دارند متوسط ​​باشد.

آنها سيني كاملاً زيبايي شناسي و راحت هستند كه هر 2 تا 3 هفته تغيير مي كنند. بيمار بايد در تمام اوقات ، روز و شب از آنها استفاده كند. سيني ها را مي توان براي خوردن و مسواك زدن دندان ها جدا كرد.

Harmony Orodoncia دهان و دندان نامرئي
موفقيت در درمان به همكاري بيمار و پيروي از دستورالعمل هاي درماني بستگي دارد.

چه كسي به عنوان يك بيمار براي ترازهاي نامرئي واجد شرايط است؟ براي بيماراني كه قبلاً تحت درمان ارتودنسي قرار گرفته اند و هنوز هم ممكن است برخي از دندان ها وجود داشته باشند كه به طور صحيح قرار نگرفته باشند. اين روش درماني همچنين براي بيماراني كه داراي مشكلات خفيف تا متوسط ​​و داراي موقعيت هاي دنداني هستند كه مي خواهند موقعيت يك يا چند دندان را به موقع اصلاح كنند ، مشخص شده است.

براي شروع درمان با ترازهاي روشن به چه تشخيصي نياز دارم؟ شما به 1 پرتونگاري پانوراما ، 1 پرتونگاري سفاليك جانبي ، بررسي عكاسي و مدلهاي 3 بعدي دندانهاي شما احتياج داريد.

از كجا مي توانم از اين تصاوير و تشخيص استفاده كنم؟ در يك مركز خريد در شهر نزديك مطب دندانپزشكي ما.

به چه تعداد تراز وسايل نياز دارم؟ بستگي به مورد خاص شما دارد. پس از تجزيه و تحليل تشخيص و تصاوير ، برنامه ريزي ديجيتال سه بعدي از پرونده شما ساخته مي شود كه در اينجا توضيح خواهيم داد كه چند مرحله به درمان شما نياز دارد.

چند بار بايد ترازها را عوض كنم؟ هر 2 تا 3 هفته. aligner كه قبلاً عملكرد خود را انجام داده است ، در آن آسان خواهد بود و بايد براساس رژيم درماني به تراز بعدي تغيير يابد.

چگونه از aligners استفاده مي شود؟ بيمار بايد 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته از پيوند دهنده استفاده كند. موفقيت درمان به استفاده مداوم از سيني ها بستگي دارد.

چه درمورد خوردن و مسواك زدن دندانهايم؟ ترازها هنگام خوردن ، نخ دندان و مسواك زدن برداشته مي شوند.

سلب كردن چيست؟ مقادير اندكي سايش در طرفين دندانها با كاغذ سنباده مخصوص وجود دارد. اين روشي است كه به طور گسترده در ارتودنسي مورد استفاده قرار مي گيرد تا فضاي مورد نياز براي تراز كردن دندان ها ايجاد شود. معمولاً 0.2 تا 0.5 ميلي متر.

تصوير

اودنتولوگا هارموني دهان و دندان - Medellín ، كلمبيا
Cambia drásticamente tu vida con un Diseño de Sonrisa! Si tienes preguntas contáctenos. هواپيماهاي Ofrecemos de todo incluido para ofrecerte la mejor de las Experiencias.

پيوست ها چيست؟ آنها برجستگي هاي رزيني كوچكي هستند كه در ابتداي درمان به دندان ها متصل شده اند تا از حركت آلياژ كمك كنند. آنها كاملاً زيبايي شناختي و تقريباً غيرقابل تصور هستند. اينها فقط در هنگام ارتودنسي با آلياژورها استفاده مي شوند و در پايان مرحله آخر آنها خارج مي شوند و دندان ها كاملاً طبيعي مي شوند.

در هر سفر چند روز بايد در كلمبيا حضور داشته باشم؟ در اولين سفر شما بايد حداقل 8 روز بمانيد تا تشخيص خود را انجام داده و از تصاوير خود عكس بگيريد ، از پيش تعيين شده ديجيتال 3 بعدي مورد خود را ايجاد كنيد ، ترازها را چاپ كنيد و در صورت لزوم به هر پيوست وصل كنيد.

ارتودنسي نامرئي
اين امر در تصحيح جايگاه دندان توسط تراز شفاف است. ديد اين درمانها حداقل يا عملاً وجود ندارد ، بنابراين درمان را آسانتر مي كند ، خصوصاً براي بيماران بزرگسال.

چگونه كار مي كند؟
دكتر كالينا يك طرح درماني را براي بيمار تدوين مي كند. اين يك برنامه مراقبت مجازي سه بعدي است. با انجام اين كار حركت مورد انتظار دندانها در طول درمان را نشان مي دهد. بيمار حتي قبل از شروع درمان مي تواند نتيجه نهايي را ببيند.

هنگامي كه تراز را دريافت مي كنيم ، بيمار مجبور است هر يك را به مدت دو هفته بپوشاند ، در دو هفته ، بيمار بر روي جفت بعدي حركت مي كند ، و از اين طريق تا زمان تكميل درمان.

آيا قابل جابجايي است؟
ترك كننده ها در هر زمان قابل برداشتن هستند ، بنابراين بيماران مي توانند هر آنچه را كه مي خواهند بخورند ، از بهداشت دندان مناسب برخوردار بوده و آن را در دوره هاي كوتاه مدت و در موارد خاص مانند عروسي يا جلسات ، آن را حذف كنند. با اين حال ، براي اينكه درمان موثر واقع شود ، توصيه مي كنيم كه 22 ساعت در روز از آستينرها استفاده كنيد.

چه مدت طول مي كشد؟
اين بستگي به هر شخص و پيچيده اي از مشكل دندان دارد. معمولاً در اولين مراجعه به درمانگاه تخمين زده مي شود.

آيا براي همه مفيد است؟
پزشك به شما مي گويد كه آيا مورد شما براي اين روش مناسب است ، اما عملاً هر مورد با ارتودنسي نامرئي قابل درمان است.

اين تكنيك طي سالهاي گذشته پيشرفت بسياري داشته است ، در ابتدا نتيجه آن واقعاً قابل پيش بيني نبود و براي موارد پيچيده ، بريس هاي سنتي هنوز هم توصيه مي شدند ، اما براي دستيابي به روشي دقيق براي دستيابي به راه حل ها ، بسياري از فناوري و تحقيقات سرمايه گذاري مي شود. براي پيچيده ترين موارد

اين كار ، جمع شدن دندان ، نيش متقاطع ، اوربايت ، دندانهاي بيش از حد جدا شده و برآمدگي را تصحيح مي كند ، يعني تقريباً همه مشكلات ارتودنسي.

دردناك است؟
دردناك نيست برخي از افراد مي توانند در روزهاي اول با پوشيدن خط تراز جديد مانند احساس فشار ، احساس درد موقتي كوچك كنند. اين نشانه اي است كه چينش دهنده ها به تدريج در حال حركت دندان ها هستند. اين درد در دو روز از بين مي رود.

مدت زمان مراجعه به معاينه دندانپزشك چقدر است؟
ارتودنسي نامرئي به صندلي دندانپزشكي زمان كمتري نياز دارد ، زيرا ديگر نيازي به تنظيم قوس يا تغيير آن نيست. در مواردي كه قوس ها مي توانند از بين بروند و باعث درد شوند ، مراجعه به اورژانس نيز به همان اندازه ضروري نيست ، كه منجر به درد دهان و راه حل اضطراري مي شود.

https://n9.cl/3yfg

https://is.gd/9EBSIB

https://rb.gy/p9vroh

https://cutt.ly/ap8KPe3

https://u.to/gE0PGQ

https://bit.ly/38VAZ2a


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۰۳:۳۷ ] [ mosi ] [ نظرات (0) ]

متخصص سئو فردي است آشنا به مفاهيم سئو On-site و سئو Off-site. تفاوتي ندارد شما سايت ديوار هستيد يا سايت خدمت از ما كه در حوزه نظافت منزل فعاليت مي‌كند. در هر صورت، يك متخصص سئو با برنامه ريزي كاريِ موفق براي بهبود سئو سايت شما، علاوه بر افزايش ترافيك‌تان به صورت ارگانيك؛ به صورت مستقيم بر فروش شما نيز اثر مي‌گذارد. متخصص سئو با بهبود سرعت لود سايت شما، فعال سازي amp براي صفحاتي مانند «خودت باش» (خودت باش همين) كه مي‌تواند ترافيك سايت را افزايش دهد و …، درنهايت تلاش مي‌كند تا فروش شما را افزايش بدهد.

صفحه املاي صحيح كلمات با برخورداري از طيف گسترده‌اي از كلمات همچون «قرض از مزاحمت» نياز به سئو شدن توسط يك متخصص سئو مجرب (سئو كار) دارد چرا كه بر روي طيف گسترده‌اي از كلمات ورودي دارد و اگر بتوان پتانسيل بالقوه اين صفحه را بالفعل نمود، ترافيك ورودي وبسايت رشد چشمگيرتري نيز خواهد داشت.

سئو

متخصص سئو و سايت ديوار:
سايت ديوار (سايت ديوار مشهد، سايت ديوار شيراز و …) و شيپور، رقيبان اصلي يكدگير هستند. در ظاهر سايت ديوار يا رقيبان سايت ديوار كرج بر روي كلمات كليدي بسيار گسترده‌اي ورودي دارند كه تنها برترين كلمات در 1000 نتيجه سرچ كنسول نمايش داده مي‌شود؛ اما بسياري از آن كلمات كليدي هستند كه به راحتي قابل track شدن نيستند. در اينجا است كه رقبا با بررسي دقيق ديوار به وسيله يك متخصص سئو (سئو كار ماهر)، مي‌توانند شروع به تضعيف ديوار من و درنهايت رنك گيري بر روي كلمات سايت ديوار كنند.

برنامه ريزي موفق در سئو:
برنامه ريزي يكي از اركان افزايش احتمال موفقيت است (به همين دليل است كه برنامه ريزي موفق، بسيار مورد توجه قرار گرفته است). شما نمي‌توانيد بگوييد كه مي‌خواهيد در سال آينده در نقطه الف بايستيد، اما از امروز شروع به برنامه ريزي نكنيد. تفاوتي ندارد برنامه ريزي كاري مدنظر داريد يا يك برنامه ريزي خوب براي زندگي.

در ابتدا مي‌توانيد با يك جدول، برنامه ريزي خودتان را شروع كنيد و در هر مرحله از برنامه‌تان، فرانيد برنامه ريزي خودتان را اصلاح كنيد و يك برنامه ريزي موفق خلق كنيد.

همين مورد (برنامه ريزي)، عاملي است كه مي‌تواند منجر به موفقيت پروژه سئو شما يا نتيجه نگرفتن آن شود. در صورت داشتن يك برنامه ريزي معقول منعطف پذير و همچنين زير نظر داشتن رقبا، مي‌توانيد آن‌ها را كنار بزنيد و نتايج برتر گوگل را تصاحب كنيد.

بهترين خودت باش

در اينجاست كه بهترين خود بودن، مي‌تواند روز به روز منجر به پيشرفت در دانش سئو شما شود و هر روز يك قدم به متخصص سئو ماهر و حرفه اي شدن نزديك شويد.

خودت باش يعني با نگريستن به منابع در دسترس و ظرفيت‌هاي موجود در اطرافت، آن‌ها را به شكلي بهينه تخصيص دهي و خود خودت باش را رقم بزني.

قرض از مزاحمت:

پيرامون قرض از مزاحمت، عبارات متفاوتي سرچ مي‌شود كه مي‌توان به:

قرض از مزاحمت چيست
قرض از مزاحمت چگونه نوشته ميشود
غرض از مزاحمت درسته يا قرض از مزاحمت
قرض از مزاحمت چجوري نوشته ميشه
اشاره نمود. شكل صحيح اين عبارت، قرض از مزاحمت است.

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۵:۳۴ ] [ mosi ] [ نظرات (0) ]

سئو (انگليسي: SEO) به مفهوم بهينه سازي براي موتورهاي جستجو است. به صورت معمول اين موتور جستجو، گوگل در نظر گرفته مي‌شود. يك سئوكار با بررسي حوزه فعاليت شما و بررسي رقباي شما، براي وبسايت شما بر پايه اصول سئو برنامه ريزي خواهد نمود تا بتواند در كلمات كليدي هدف، شما را به نتايج مطلوب (يك) برساند. ديوار (بازار ديوار تهران) يكي از ارزشمندترين كسب و كارهاي فعال در ايران، علاوه بر دارا بودن برند و شناخته شده‌تر بودنش نسبت به سايت شيپور، با به كارگرفتن سئوكار حرفه اي، توانسته است سئو وبسايت خودش را بهبود دهد و از همين رو، علاوه بر جذب كاربر به دليل برند بودنش، مخاطباني نيز از گوگل به وبسايت خودش تزريق مي‌نمايد كه موجب پايداري ميزان سهم از بازار ديوار شده است.

تفاوتي ندارد كه شما در حال سئو براي كلمه «داستان» هستيد كه امثال و حكم نيز مي‌تواند در كنارش قرار بگيرد يا سئو براي كلمه «غرض از مزاحمت» كه در كنار «قرض از مزاحمت» جستجو مي‌شود كه مهم است براي هر دو كلمه سئو كنيد.

سئو

سئو چيست؟
سئو، بهينه سازي براي موتورهاي جستجو است تا بدين وسيله بتوانيم آن را در تحليل وبسايت خودمان ياري رسانيم تا بتواند محتواي قرار گرفته بر بستر وبسايت ما را درك كنند و به هنگام جستجو كلمه‌اي مانند «غرض از مزاحمت» بدانند ما صفحه‌اي با عنوان املاي صحيح كلمات داريم كه در آن به شرح شكل صحيح غرض از مزاحمت پرداخته‌ايم.

اين روزها پيرامون سئو، عبارات زير جستجو مي‌شود:

اصول سئو: آگاهي بر مفاهيم On-page SEO & Off-page SEO، كمك شاياني به آگاهي از اصول سئو مي‌كند.
بازاريابي سئو چيست: آنچه به عنوان سئو چيست شرح داديم، پاسخ بازاريابي سئو چيست، نيز هست.
خدمات سئو
قيمت سئو
سئو چيست pdf
سئوكار كيست؟
سئوكار فردي است مجرب به اصول سئو كه سعي دارد با آگاهي بر آن‌ها، ديوار يا سايت خدمت از ما را سئو كند تا بتوانند رتبه يك بر روي كلمات كليدي كه مدنظرشان است را دريافت كنند.

استخدام سئو كار حرفه اي، با توجه به تعداد كم‌شان، فرايندي است كه به سادگي صورت نمي‌گيرد و بايد از ماهر بودن سئوكار كاملا آگاهي يابيد تا سئو سايت خودتان را به او بسپاريد.

سايت ديوار:

ديوار كه اينك زيرمجموعه كافه بازار است، يكي از برترين پلتفرم‌هاي ايران از منظر ارزش كسب و كار است. ديوار در شهرها متفاوتي فعاليت دارد كه از جمله آن‌ها مي‌توان به:

بازار ديوار تهران
سايت ديوار مشهد
ديوار اصفهان
ديوار قم
ديوار كرج
اشاره نمود. شما با دانلود ديوار من، به راحتي مي‌توانيد از ديوار بر روي موبايل خود بهره ببريد.

داستان:

داستان يكي از عباراتي است كه با وجود رقبايي قدرتمند كه داراي سوشال شيئر بسيار يا DA بالا هستند، سئو سختي دارد. به همين دليل يك سئوكار ماهر مي‌تواند با سئو براي اين كلمه، بر روي آن نتيجه بگيرد.

جالب است بدانيد پيرامون داستان، عبارات زير جستجو مي‌شود:

داستان آموزنده
داستان براي سخنراني
داستان كوتاه جالب
داستان كودكانه
داستان كوتاه عاشقانه
بهره از LSIهاي مرتبط با داستان، در اينجا عاملي بسيار مهم براي رتبه گيري مي‌تواند بشود.

غرض از مزاحمت را به چه شكل بايد نوشت:

غرض از مزاحمت يا قرض از مزاحمت، يكي از سوالات رايجي است كه پرسيده مي‌شود. شكل صحيح غرض از مزاحمت، قرض از مزاحمت است.

غرض از مزاحمت اينكه
شكل صحيح غرض از مزاحمت
غرض زا ماحمت چجوري نوشته ميشه
غرض از مزاحمت دسته يا قرض از مزاحمت

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۴:۴۲ ] [ mosi ] [ نظرات (0) ]

ارتودنسي يكي از كاربردي‌ترين خدمات دندانپزشكي است كه در آن دكتر ارتودنسي با بررسي چينش و آرايش دندان‌هاي فرد مراجعه كننده، سعي بر آن مي‌كند تا با روش‌هاي متفاوتي مانند ارتودنسي نامرئي، به اصلاح چينش دندان‌هاي فرد بيمار، در بازه زماني چند ماهه بپردازد. بايد به اين مورد نيزتوجه نمود كه انتخاب يك دكتر ارتودنسي نامتخصص و نامجرب علاوه بر آن كه موجب ايجاد هزينه ارتودنسي مظاعفي براي شما؛ و تشديد عوارض ارتودنسي و مشكلات بعد از ارتودنسي مي‌شود.

 

دكتر سعيد قريشي متخصص ارتودنسي (https://orthodontic.ir/) با سال‌ها تجربه و برد تخصصي از كشور كانادا در زمينه ارتودنسي بزرگسالان و ارتودنسي كودكان، همراه شما است.

 

ارتودنسي:

 

مي‌توان گفت بهترين راه براي چينش صحيح دندان‌ها در كنار يكديگر، ارتودنسي است. اين روزها بيماران بسياري به لمينت دندان‌هايشان مي‌پردازند؛ و به اين موضوع توجه ندارند كه با سراميك يا لمينت، چينش‌ها دندان‌ها تغيير نكرده است و تنها ظاهر دندان‌هايشان تغيير مي‌كند.

 

ارتودنسي دندان‌ها به روش‌هاي متفاوتي صورت مي‌پذيرد. از جلمه اين روش‌ها مي‌توان به ارتودنسي مرئي ثابت، ارتودنسي نامئري متحرك، بهره از هدگير و … اشاره نمود.

 

در صورتي كه هيچ يك از روش‌هاي بالا مناسب فرد ديده نشوند، مانند افرادي كه اپن بايت هستند؛ جراحي استخوان‌هاي فك و لثه يكي از متداول‌ترين روش‌هايي است كه دكتر ارتودنسي براي درمان اينگونه موارد، از آن بهره مي‌برد.

 

 

 

عوارض ارتودنسي:

 

يكي از دغدغه‌هاي افرادي كه تمايل به ارتودنسي دارند، عوارض ارتودنسي است. عوارض ارتودنسي به دو عامل مهم وابسته است:

 

دكتر ارتودنسي: در صورتي كه دكتر ارتودنسي شما فاقد تجربه و مهارت كافي براي انجام ارتودنسي دندان‌هايتان است، احتمالا پيش آمدن خطا در طي فرآيند ارتودنسي و به تبع افزايش عوارض ارتودني وجود خواهد داشت.

بيمار: بسياري از بيماران، به توصيه‌هاي بهداشتي پزشك خود توجه نمي‌كنند؛ و اين بي‌توجهي موجب مواردي مانند پوسيدگي دندان‌ها و شل شدن دندان را به همراه دارد.

ارتودنسي رنگي:

 

در صورتي كه تمايل به افزايش زيبايي ارتودنسي ثابت فلزي خودتان داريد، با گفتگو با متخصص ارتودنسي خود، مي‌توانيد از براكت‌هاي رنگي بسيار زيبايي استفاده كنيد؛ حتي برخي از براكت‌ها داراي نگين‌هاي ريزي هستند كه در هنگام انعكاس نور، چشم نواز مي‌شوند.

 

مراحل اتودنسي بزرگسالان:

 

متناسب با نوع ارتودنسي‌اي كه مدنظرتان است انجام بدهيد (ارتودنسي نامرئي يا ارتودنسي مرئي)، مراحل ارتودنسي بزرگسالان متفاوت خواهد بود.

 

به صورت معمول، ابتدا دندانپزشك متخصص ارتودنسي، به بررسي چينش دندان‌هايتان مي‌پردازد. پس از شما چند عكس مي‌خواهد كه براي اين مورد بايد به مركز عكس برداري مراجعه كنيد. پيشنهاد مي‌كنيم از كلنيك‌هاي ارتودنسي خدمات مدنظر خودتان را دريافت كنيد تا رفت و آمدهايتان را محدود كنيد.

 

در قدم بعد، متخصص ارتودنسي، از دندان‌هايتان قالبي تهيه مي‌كند و بر اساس آن قالب، ارتودنسي شما تهيه مي‌شود.

 

در صورتي كه از ارتودنسي ثابت بهره مي‌بريد، هر 6 هفته، بايد براي تنظيم مجدد سيم ارتودنسي‌تان به مطب دكتر مراجعه كنيد.

 

هزينه ارتودنسي:

 

هزينه ارتودنسي به عوامل متفاوتي بستگي دارد و نمي‌توانيم براي آن قيمتي واحد در نظر بگيريم؛ البته مي‌توان حداقل هزينه ارتودنسي را محاسبه نمود. بايد به اين مورد توجه كنيم كه هزينه ارتودنسي دندان كودكان با هزينه تقريبي ارتودنسي بزرگسالان متفاوت است؛ و به تبع حداقل هزينه ارتودنسي براي كودكان و بزرگسالان، به شكل متفاوتي محاسبه مي‌شود.

 

در سال 98، با توجه به كاهش ارزش ريال و افزايش قيمت دلار، شاهد تفاوت چشمگيري در هزينه ارتودنسي دندان در سال 98 نسبت به هزينه ارتودنسي دندان در سال 97 هستيم.

 

در ادامه عوامل اثرگذار بر هزينه ارتودنسي دندان، شرح داده شده است.

 

نوع ارتودنسي مدنظر شما: ارتودنسي انواع متفاوتي دارد. برخي نامرئي و ثابت هستند، برخي نامرئي و متحرك، برخي مرئي و متحرك و برخي نيز مرئي و نامتحرك. متناسب با گزينه‌اي كه براي ارتودنسي خودتان انتخاب مي‌كنيد، هزينه ارتودنسي شما متفاوت خواهد بود.

جنس ارتودنسي: پس از انتخاب نوع ارتودنسي، نوبت به انتخاب جنس ارتودنسي مي‌رسد. ممكن است شما تمايل ارتودنسي نامرئي ثابت بخواهيد. براي اين كار، دو گزينه پيش روي شما است. استفاده از ارتودنسي در پشت دندان‌هايتان كه فلزي است. انتخاب براكت‌هاي سراميكي بي رنگ.

 

 

ارتودنسي نامرئي:

 

يكي از محبوب‌ترين انواع ارتودنسي، ارتودنسي نامرئي است كه البته داراي قيمت بالايي به نسبت ديگر انواع ارتودنسي است. يكي از مزاياي اصلي ارتودنسي نامرئي، مشخص نبودن آن است. بسياري از افراد داراي تعاملات اجتماعي گسترده هستند كه با بهره از ارتودنسي مرئي، جلوه چندان خوشايندي به خود، نمي‌گيرد. به همين دليل، با هزينه بيشتر، از ارتودنسي نامرئي بهره خواهند برد.

 

هزينه تقريبي ارتودنسي نامرئي:

 

هزينه تقريبي ارتودنسي نامرئي، متناسب با متدي كه انتخاب مي‌كنيد، متفاوت خواهد بود. به عنوان مثلا در صورت انتخاب ارتودنسي نامرئي با الاينرهاي شفاف، بايد حدود 5 هزار دلار، بپردازيد.

 

قيمت ارتودنسي نامرئي فك بالا:

 

قيمت ارتودنسي نامرئي فك بالا، به صورت تقريبي بين 2.5 تا 3.5 هزار دلار است.

 

مراحل ارتودنسي نامرئي:

 

مراحل ارتودنسي نامرئي، همچون مراحل ارتودنسي بزرگسالان است، با اين تفاوت كه ساخت الاينرهاي شفاف، در لابراتورهاي كشورهايي همچون كانادا، انجام مي‌شود.

 

دكتر ارتودنسي:

 

انتخاب يك دكتر ارتودنسي مجرب، همچون دكتر سعيد قريشي، مي‌تواند براي شما آسايشي را در طي مراحل ارتودنسي به همراه بياورد كه كمتر متخصص مي‌تواند آن را به شما بدهد.

 

دكتر ارتودنسي مجرب، به صورت معمول در كلينيك‌ها دندانپزشكي فعاليت مي‌كند و شما با يك بار مراجعه به كلينك، مي‌توانيد تمامي آنچه بايد را انجام دهيد.

 

دندانپزشك متخصص ارتودنسي:

 

ارتودنسي يكي از زيرشاخه‌هاي رشته دندانپزشكي است و با دندانپزشكي متفاوت است؛ به همين دليل در هنگام مراجعه به دندانپزشك براي ارتودنسي، توجه كنيد كه يك فرد ارتودنتيست، برگزينيد.

 

سخن پاياني:

در صورت داشتن هرگونه پرسش پيرامون «ارتودنسي»، «دكتر ارتودنسي»، «هزينه ارتودنسي» و «هزينه ارتودنسي» در كامنت‌ها، آن را با ما درميان بگذاريد. براي مطالعه بيشتر پيرامون ارتودنسي، مي‌توانيد به مقالات ارتودنسي دندان كودكان و مقالات ارتودنسي دندان، رجوع كنيد.

منبع

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۱:۰۸ ] [ mosi ] [ نظرات (0) ]

انجام درمان ارتودنسي، يكي از مواردي است كه مي‌تواند اثرات مثبتي بر سلامت فرد بگذارد. بسياري از افرادي كه داراي مشكلات گوارشي هستند، با درمان مشكلات قرارگيري دندان‌هايشان، شاهد رفع مشكلات پيش آمده خواهند بود. انتخاب بهترين دكتر ارتودنسي همچون دكترقريشي، به شما كمك بسياري در طول درمان خواهد كرد تا تجربه‌اي كم نظير را كسب كنيد. بهترين دكتر ارتودنسي علاوه بر كيفيت درمان مطلوب به روش‌هاي متفاوت مانند هدگير يا ارتودنسي نامرئي، سعي در كاستن از هزينه ارتودنسي شما خواهد داشت.  با ما در اين نوشته كه پيرامون بهترين دكتر ارتودنسي و سعي در كلينيك تخصصي ارتودنسي تهران دارد، همراه بمانيد.

 

جالب است بدانيد در كنار بهترين دكتر ارتودنسي، عباراتي نظير:

 

كلينيك تخصصي ارتودنسي تهران

بهترين متخصص ارتودنسي در دزفول

هزينه ارتودنسي

متخصص ارتودنسي ورامين

 

 

ارتودنسي دندان

 

ارتودنسي دندان يكي از روش‌هايي است كه در آن سعي در ايجاد فرم طبيعي دندان‌ها در دهان مي‌شود. با توجه به آن كه دندان‌ها در استخواني نرم قرار گرفته‌اند، با كمي فشار حاصل از ارتودنسي، مي‌توان آن‌ها را حركت داد و به حالت مطلوب مدنظر رساند.

 

بايد به اين مورد توجه كرد كه اگر ارتودنسي به صورت غير اصولي صورت بپذيرد، عوارضي همچون لقي دندان‌ها را به همراه خواهد داشت كه در ادامه آن را به صورت كامل به همراه پوسيدگي دندان، شرح مي‌دهيم.

 

در ارتباط با ارتودنسي، اين روزها در وب، عبارات زير بسيار جستجو مي‌شوند:

 

عوارض ارتودنسي

مشكلات بعد از ارتودنسي

فيلم ارتودنسي دندان

ارتودنسي رنگي

مراحل ارتودنسي بزرگسالان

ارتودنسي قبل و بعد

فيلم ارتودنسي دندان هاي جلو

مدت زمان ارتودنسي دندان

عوارض ارتودنسي

 

همان طور كه در بخش قبل بيان نموديم، ارتودنسي در صورتي كه به صورت نااصولي صورت بپذيرد، موجب عوارضي خواهد شد. اين عوارض عمدتا از دو عامل نشئت مي‌گيرند. پزشك و بيمار.

 

برخي پزشكان در عمل دندانپزشك يا متخصص ارتودنسي (ارتودنتيست) نامجربي هستند. به همين دليل آشنايي خوبي با فرايند ارتودنسي ندارند و از اين مورد به خوبي آگاه نيستند كه اگر به وسيله سيم ارتودنسي فشار بالايي به براكت‌هاي تعبيه شده بر روي دندان‌ها بياورند، اين فشار بر ريشه دندان‌ها اعمال مي‌شود كه مي‌تواند حركت دندان‌ها را در پي بياورد.

 

پوسيدنگي دندان در حين ارتودنسي بسيار شايع است. بيماران متصور مي‌شوند زماني كه ارتودنسي مي‌كند ديگر نبايد به بهداشت دهان خود برسند و اين خود عامل اصلي پوسيدگي دندان‌هاي افراد مي‌شود.

 

در صورتي كه كودك‌تان ارتودنسي كرده است، بسيار توجه كنيد تا بهداشت دهان او كه به وسيله مسواك مخصوص، نخ زدن لاي ارتودنسي‌ها و دهان شويه صورت مي‌پذيرد، به درستي انجام شود. براي مطالعه مقالات ارتودنسي كودكان به صفحه زير مراجعه كنيد:

 

مقاله‌هاي ارتودنسي كودكان

 

مشكلات بعد از ارتودنسي

 

در صورتي كه پزشك شما بهترين دكتر ارتودنسي (دكتر سعيد قريشي) است، مي‌توانيد با خيالي آسوده از زيبايي دندان‌هايتان بهره ببريد.

 

ارتودنسي رنگي

 

در ارتودنسي رنگي، از براكت‌هاي رنگي يا نگين‌دار براي زيبايي بيشتر دندان‌ها بهره مي‌برند. ارتودنسي رنگي هيچ تفاوتي در بازه زماني درمان ايجاد نمي‌كند و مي‌توانيد از زيبايي چشم نواز آن در طي درمان استفاده كنيد.

 

ارتودنسي نامرئي

 

همان‌طور كه ذكر شد، ارتودنسي تنها يكي از روش‌هايي است كه براي مرتب كردن و به حالت طبيعي برگرداندن دندان‌ها استفاده مي‌شود. در افرادي كه اپن بايت هستند و فك بالايشان بر روي فك پايين نمي‌خوابد، بايد عمل جراحي فك يا ارتوكناتيك صورت بپذيرد.

 

حال جداي از وجود روش‌هاي متفاوت براي مرتب كردن دندان‌ها، روش‌هاي متفاوتي نيز براي ارتودنسي دندان‌ها داريم. ارتودنسي نامرئي يكي از اين روش‌ها است.

 

پيرامون ارتودنسي نامرئي اين روزها در وب، عبارات زير جستجو مي‌شود:

 

ارتودنسي نامرئي در شيراز

مراحل ارتودنسي نامرئي

هزينه تقريبي ارتودنسي نامرئي

قيمت ارتودنسي فك بالا

هزينه ارتودنسي نامرئي در مشهد

ارتودنسي نامرئي در يزد

 

 

مراحل ارتودنسي نامرئي

 

مراحل ارتودنسي نامرئي همچون مراحل ارتودنسي دندان بزرگسالان است.

 

ابتدا از دندان‌هاي شما قالبي تهيه مي‌شود. سپس قالب به لابراتورهايي در كشور كانادا ارسال مي‌شود. سپس اين قالب‌ها با اسكنرهاي سه بعدي، اسكن مي‌شوند و مدل سه بعدي آن‌ها ايجاد مي‌شود. در قدم بعد و با مدل سازي كامپيوتري، دندان‌هاي شما شبيه سازي مي‌شود. با توجه به نياز به سه هفته زمان براي تغيير به وسيله هر قالب، سيستم تعداد قالب‌ها و حالات متفاوتش را محاسبه مي‌كند و درنهايت ، شاهد قالب‌هاي طول درمان خواهيد بود.

 

در صورتي كه تمايل به مطالعه مقالات ارتودنسي داريد، مي‌توانيد بر روي مقالات جامع ارتودنسي دكتر سعيد قريشي، كليك كنيد.

 

هزينه ارتودنسي

 

هزينه ارتودنسي متغير است و براي آن نمي‌توان قيمتي واحد درنظر گرفت. در ادامه چند عامل اثر گذار بر هزينه ارتودنسي را بيان كرده‌ايم:

 

نوع ارتودنسي: ثاب يا متحرك / مرئي يا نامرئي

طول درمان

نياز به عمل جراحي يا هدگير

به اين مورد توجه كنيد كه هزينه ارتودنسي در سال 98 نسبت به سال 97 بسيار تغيير كرده است.  دليل اصلي آن، افزايش قيمت دلار است.

 

هزينه ارتودنسي دندان كودكان، به صورت معمول كمتر از هزينه ارتودنسي دندان بزرگسالان است.

 

در كنار هزينه ارتودنسي، عبارات زير نيز جستجو مي‌شوند:

 

حداقل هزينه ارتودنسي

هزينه ارتودنسي دندان در سال 98

هزينه ارتودنسي سال 98

هزينه ارتودنسي دندان در سال 97

هزينه ارتودنسي 98

هزينه ارتودنسي دندان كودكان

هزينه تقريبي ارتودنسي

بهترين دكتر ارتودنسي

 

انتخاب بهترين دكتر ارتودنسي مي‌تواند آرامش خيالي براي شما شود كه فرآيند درمان‌تان به خوبي پيش رود؛ البته يافتن بهترين دكتر ارتودنسي خود نيازمند كمي جستجو است. ما به شما دكتر سعيد قريشي، داراي برد تخصصي از كشور كانادا را معرفي مي‌كنيم كه در شهر تهران و قم داراي 4 كلينك مجهز هستند و مي‌توانند شما را در رسيدن به دندان‌هاي مطلوب، ياري كنند.

 

پايان مقاله

 

اين نوشتار پيرامون ارتودنسي، متخصص ارتودنسي، بهترين دكتر ارتودنسي و هزينه ارتودنسي بوده است.  سوالات خود را در بخش كامنت‌ها پيرامون ارتودنسي و … مطرح كنيد.

منبع

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۰:۴۳ ] [ mosi ] [ نظرات (0) ]

وقتي نوبت به انتخاب يك شركت جستجوگرها خدمات سئو مي رسد ، مي خواهيد در يك راه هوشمندانه و منطقي به اين موضوع بپردازيد.

اگر عجله به روند كار داشته باشيد ، احتمالاً با آژانس رسمي امضاء نمي كنيد كه انتظارات شما را برآورده نكند ، اين مي تواند منجر به يك تجربه نااميد كننده شود كه به شما در رانندگي ترافيك ، هدايت يا فروش كمك نمي كند.

با نحوه انتخاب يك شركت SEO (و جلوگيري از سناريوي فوق) با اين سه مرحله بياموزيد:

1. به عملكرد گذشته آژانس سئو نگاه كنيد
عملكرد نه تنها آژانس هاي سئو بلكه براي مشاغل مانند شما مهم است.

مردم نگاه مي كنند كه شركت شما براي انجام اين كار تعيين كرده است كه آيا شما مي توانيد تحويل بگيريد. شما بايد هنگام انتخاب يك شركت جستجوگرها نيز همين كار را انجام دهيد. به عملكرد گذشته آنها ، خواه از طريق نمونه هاي نمونه كارها ، مطالعات موردي ، جوايز صنعت يا توصيفات مشتري ، توجه كنيد.

طبق گفته Trevin Shirey ، يك سئو با تجربه و مدير توسعه تجارت در WebFX:

"عملكرد گذشته و اثبات شده مهمترين عامل است كه در ذهن من وقتي شخصي به دنبال يافتن شريك سئو است ، فكر مي كنم. به خصوص در مورد اينترنت امروزه ، خيلي ساده مي توان چيزهاي خوب را در مورد خودتان گفت يا اينكه مانند يك آژانس معتبر و معتبر به نظر برسيد كه مي داند آنها در يك سطح چه كاري انجام مي دهند ، اما آژانس هاي سئو كه واقعاً موفق هستند ، مي روند. از نتايج خاص ، اثبات شده و قابل اثبات در دسترس براي مشتريان بالقوه است. "

نقل قول در مورد چگونگي انتخاب شركت مناسب SEO

"من هميشه توصيه مي كنم كه افراد نمونه هاي خاصي از كارهاي گذشته مانند وب سايت يا يك كمپين را بخواهند ... بنابراين ، عملكرد اثبات شده شماره يك در ليست من است. اطمينان حاصل كنيد كه شما اثبات قابل اثبات داريد كه شركت مي داند چه كاري انجام مي دهد و آنها مي توانند نتايج قابل توجهي را براي مشتريان خود به ارمغان آورند. "

با اثبات دقيق عملكرد آژانس سئو ، تجارت شما مي تواند با اطمينان به مشورت يا مشاركت باشد. شما مي دانيد كه براي دستيابي به اهداف خود براي رشد شغل خود ، يك شركت SEO خوب انتخاب مي كنيد.

2. درمورد تجربه خود از مشتريان گذشته يا فعلي سؤال كنيد
بعد ، شما مي خواهيد با مشتري هاي گذشته يا فعلي ارتباط برقرار كنيد.

خواندن توصيفات و همچنين مصاحبه هاي عميق مي تواند به شركت شما كمك كند تا بينش مشتري را تجربه كند. مي توانيد در مورد نقاط قوت و ضعف آژانس اطلاعاتي كسب كنيد ، به علاوه پيش نمايش استراتژي و روند گزارش گيري.

همانطور كه شيري مي گويد:

اطلاعات تماس با مشتريان فعلي بسيار بزرگ است. اطمينان حاصل كنيد كه با سه تا پنج مشتري فعلي يك فروشنده خاص SEO براي تماس با آنها تماس بگيريد. از آنها بپرسيد كه چگونه آنها دوست دارند با آن شركت خاص كار كنند. تا آنجا كه مي توانيد در مورد روند سئو آنها ، نحوه اداره شركت و گزارش گيري آنها بياموزيد. به اين ترتيب ، شما قبل از شروع مشاركت مالي با آنها ، به شخص ثالث درباره فروشنده SEO خود نگاه مي كنيد. "

همچنين مي توانيد به سؤالات متداول پاسخ دهيد ، از جمله:

ليستي از سوالات متداول در مورد چگونگي انتخاب درست شركت SEO

آژانس چقدر سريع تماسها يا ايميل را برمي گرداند؟
آيا مشتريان يك نقطه تماس اختصاصي يا موارد مختلفي دريافت مي كنند؟
چه مدت مشتري براي بررسي گزارش ها و تصميمات استراتژي مجبور است؟
تمام اين اطلاعات مي توانند به شركت شما كمك كنند تا بهترين آژانس سئو را براي شما انتخاب كند. همچنين مي تواند باريك كردن ليست گزينه هاي شما را آسانتر كند. شما مي توانيد تلاش و زمان خود را روي شركتهاي سئو متمركز كنيد كه همه نيازهاي موجود در ليست شما را بررسي مي كنند.

3. با شركت SEO آشنا شويد و سؤال كنيد
آخرين مرحله براي انتخاب يك شركت جستجوگرها در مورد ملاقات با آژانسهاي احتمالي شما است.

قبل از ورود به آژانس سئو ، مي خواهيد با آنها ملاقات كنيد. چه از طريق يك كنفرانس ويدئويي ، چه از نظر شخصي و چه به صورت مجازي ملاقات كنيد ، اين نشست رو در رو مي تواند به تيم شما كمك كند تا تعيين كند كه آيا آنها شركت مناسب سئو براي شما هستند يا خير.

وقتي با آژانسهاي احتمالي خود ملاقات مي كنيد ، حتما ليستي از سوالات را تهيه كنيد.

به گفته شيري:

وي ادامه داد: "بعضي اوقات از اينكه در فرآيند فروش از ما سؤال مي كنند عذرخواهي مي كنند ، اما من فكر مي كنم هرچه سؤالاتي بيشتر درباره عملكرد گذشته بپرسيد ، تصويري واضح تر كه مي خواهيد در مورد اينكه يك آژانس سئو ماهر و چقدر خوب است بدست مي آوريد. قادر به انجام شركتي كه به خوبي گرد شده است ، نمي خواهد چيزي براي پنهان كردن داشته باشد ، و مشترياني كاملاً مشتاق و مشتاق و مشتاق براي به اشتراك گذاشتن تجربه خود در زمينه كار با آنها خواهند داشت. "

نقل قول در مورد انتخاب شركت SEO مناسب

چند نمونه از برخي از سؤالاتي كه بايد در هنگام انتخاب يك شركت جستجوگرها بپرسيد عبارتند از:

چه تجربه اي با صنعت تجارت ما داريد؟
چه زماني بايد انتظار نتايج را داشته باشيم؟
هزينه خدمات SEO شما چقدر است؟
براي بهترين ملاقات و خوشامدگويي ، سؤالات مختلفي را با رهبران تيم و شركت خود انجام دهيد. در حالي كه تيم شما ممكن است در مورد استراتژي و گزارشگري سؤالاتي داشته باشد ، تصميم گيرندگان شما ممكن است در مورد قيمت گذاري و بازده سرمايه گذاري (ROI) سؤال كنند.

https://is.gd/qJVlnk

https://n9.cl/z1py

https://rb.gy/1zp1mj

https://u.to/exUJGQ

https://cutt.ly/2pWFODO

https://bit.ly/3011AGZ

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۵۱:۴۰ ] [ mosi ] [ نظرات (0) ]

در حدود يك سوم از كودكان نياز به درمان ارتودنسي دارند. پاسخ به برخي از سؤالات متداول در مورد بريس و ارتودنسي را بيابيد.

هدف از درمان ارتودنسي بهترين استفاده از دندانهاي شما است.

اين شامل صاف كردن دندانهاي شما مي باشد تا بتوانيد راحت تر به دندانها و لثه هاي خود مراقبت كنيد و نيش خود را نيز بهبود بخشيد تا بتوانيد راحت تر غذا بخوريد. و لبخند شما نيز سود خواهد برد.

درمان تقريباً هميشه شامل استفاده از بريس براي صاف كردن دندانهاي كج ، شلوغ و بيرون زده ، بستن شكاف بين دندانها و رفع نيش مي باشد تا هنگام بسته شدن دهان ، دندانهاي بالا و پايين با هم روبرو شوند.

قبل از اينكه بتوانيد بريس مناسب داشته باشيد ، بايد دندان و لثه سالم داشته باشيد.

اين امر به اين دليل است كه شما بايد در هنگام پوشيدن آن ، دندان و بريس خود را بسيار تميز نگه داريد تا از پوسيدگي دندان يا بيماري لثه جلوگيري كنيد.

درمان معمولاً از 18 ماه تا 2 سال ادامه دارد و مراجعه به متخصص ارتودنسي هر 6 تا 8 هفته لازم است.

آيا بريس در NHS موجود است؟
درمان ارتودنسي در NHS براي جوانان زير 18 سال و بدون هيچ هزينه اي در دسترس است.

درمان ارتودنسي NHS معمولاً براي بزرگسالان در دسترس نيست ، اما در صورت نياز به دلايل بهداشتي ممكن است به صورت موردي تأييد شود.

دندانپزشك شما مي تواند اطلاعات بيشتري به شما بدهد.

بهترين سن براي داشتن بريس چيست؟
سن ايده آل براي داشتن بريس معمولاً در حدود 12 يا 13 است ، در حالي كه دهان و فك كودك هنوز در حال رشد است.

فرصت بهبود در بزرگسالان محدودتر است و احتمالاً درمان طولاني تر خواهد شد.

چگونه مي توان پرانتز را جا داد؟
بسياري از كودكان نيازي به بريس ندارند ، اما افرادي كه نياز دارند توسط دندانپزشك خود به متخصص ارتودنسي مراجعه كنند.

طبق قانون ، فقط متخصصان ثبت نام شده مي توانند خود را متخصص ارتودنسي بنامند.

ممكن است ساير دندانپزشكان آموزش هاي اضافي را انجام داده اند تا بتوانند درمان ارتودنسي نيز انجام دهند.

برخي از ارتودنسي ها با متخصصان ارتودنسي كار مي كنند كه مي توانند بندها را تحت نظر متخصص ارتودنسي تنظيم كنند.

براي بررسي صلاحيت هاي متخصص ارتودنتيست مي توانيد به ليست تخصصي كه توسط شوراي عمومي دندانپزشكي برگزار مي شود ، نگاه كنيد.

بريس مانند چيست؟
انواع مختلف بريس وجود دارد. برخي از آنها ثابت هستند و در تمام مدت باقي مي مانند. اين بند هاي استاندارد براي درمان NHS در افراد زير 18 سال است.

بريس هاي NHS از فلز ساخته شده اند ، اما بريس هاي سراميكي شفاف ، كه كمتر ديده مي شوند ، به صورت خصوصي نيز در دسترس هستند.

ترازهاي قابل جابجايي (محافظ پلاستيكي نازك ، واضح و قابل انعطاف) همچنين ممكن است به صورت خصوصي در دسترس باشند.

اينها از نزديك روي دندانها قرار مي گيرند و در وعده هاي غذايي يا تميز كردن آنها از بدن خارج مي شوند ، اما در غير اين صورت تمام وقت پوشيده مي شوند.

درباره انواع مختلفي از بريس ها بيشتر بخوانيد.

بريس ها چقدر موفق هستند؟
درمان ارتودنسي معمولاً بسيار خوب عمل مي كند ، اما براي موفقيت در اين كار بايد به آن بچسبيد.

بعد از اتمام درمان بايد مدتي نگهدارنده داشته باشيد تا دندان هاي خود را به حالت قبل از شروع كار بازگرداند.

انواع نگهدارنده زيادي وجود دارد كه مي توانند از بين بروند يا روي دندان ثابت شوند.

بريس ها مي توانند مواد غذايي را به دام بيندازند و باعث ايجاد پلاك هاي بيشتر از حد معمول شوند ، بنابراين بايد با تميز كردن دندان ها مراقبت بيشتري كنيد.

شما همچنين بايد مراقب آنچه مي خوريد - به عنوان مثال ، از اجتناب از غذاهاي قندي و نوشيدني ها.

شما بايد در حالي كه تحت درمان ارتودنسي قرار داريد ، همچنان به دندانپزشك معمولي خود مراجعه كنيد.

درباره مراقبت از دندان ها و لثه ها و نحوه تميز نگه داشتن دندان هاي خود بيشتر بخوانيد.

اگر فرزند من از بندهاي NHS امتناع ورزد ، چه مي شود؟
در حدود دو سوم كودكان نيازي به درمان ارتودنسي ندارند.

اما اگر فكر مي كنيد فرزند شما از درمان NHS به طور ناعادلانه خودداري مي كند ، ابتدا بايد اين موضوع را با دندانپزشك خود در ميان بگذاريد.

اگر هنوز ناراضي هستيد ، با دفتر محلي NHS خود در انگليس تماس بگيريد.

آيا مي توانم درمان خصوصي داشته باشم؟
درمان خصوصي بطور گسترده اي در دسترس است. هزينه هاي درمان ارتودنسي خصوصي معمولاً حدود 2500 پوند است ، اما مي تواند بسيار بيشتر باشد.

بريس دندانپزشكي راهي براي صاف كردن يا حركت دندانهاي شما براي بهبود نحوه نگاه و نحوه عملكرد آنها است. پرانتز همچنين مي تواند به شما كمك كند تا با پخش فشار فشار نيش در تمام دندان هاي خود ، از سلامتي طولاني مدت دندان ها و لثه هاي خود مراقبت كرده و غذا را راحت تر كنيد.

پرانتز با ايجاد فشار بر روي دندانها كار مي كند تا آنها را به آرامي در جهت درست حركت دهيد. با افزايش فشار ، استخوان موجود در فك تغيير مي كند تا دندان ها و ريشه آنها حركت كند.

چه كسي معمولاً تحت درمان ارتودنسي قرار گرفته و بريس را مي پوشاند؟
بهترين زمان براي داشتن بريس به طور كلي در دوران كودكي است. اما بزرگسالان نيز مي توانند تحت درمان ارتودنسي قرار بگيرند - و بيشتر و بيشتر اين كار را انجام مي دهند. سن از داشتن دندان و لثه سالم از اهميت كمتري برخوردار است. ممكن است كودكان قبل از شروع درمان صبر كنند تا دندان كافي به وجود بيايند.

مهم است كه قبل از انجام درمان ارتودنسي ، دهان شما مناسب و سالم باشد. بعضي از بيماران نمي توانند تحت درمان ارتودنسي قرار بگيرند - به عنوان مثال ، اگر بيماري لثه پيشرفته دارند. فقط متخصص ارتودنسي مي تواند تصميم بگيرد كه آيا شما قادر به ارتودنسي هستيد يا خير.

چرا ممكن است به بريس احتياج داشته باشم؟
دلايل زيادي وجود دارد كه شما ممكن است بخواهيد يا به شما توصيه مي شود داراي بريس باشد.

برخي از شايع ترين دلايل عبارتند از:

دندانهاي شلوغ يا كج
فاصله بين دندانهاي شما كافي نيست يا زياد است
دندانهاي جلوي فوقاني كه به بيرون مي چسبند (به عنوان "overjet" خوانده مي شود)
دندانهاي پاييني كه خيلي زياد پشت دندانهاي فوقاني شما نيش مي زند (به آن "اوربيت" گفته مي شود)
دندانهاي جلوي فوقاني كه در پشت دندانهاي پاييني شما نيش مي زنند (به نام "كمبود")
ظاهر لبخند شما
به چه معني است كه بند را بپوشيد؟
بيشتر بريس ها دكتر سعيد قريشي متخصص ارتودنسي از فلز ساخته شده اند ، اما برخي از آنها از سراميك يا پلاستيك ساخته شده اند. آنها به گونه اي طراحي شده اند كه راحت باشند ، اما ممكن است دهان شما را مالش دهند يا احساس درد كنند. همچنين ، هنگام شروع حركت ، دندانهاي شما ممكن است احساس لكه و لرزش كنند. اين مسائل معمولاً طولاني نيستند (حداكثر چند روز). آنها ممكن است در شروع درمان شما يا هنگامي كه بريس شما تنظيم شده است رخ دهد.

https://is.gd/OLOFB0

https://n9.cl/yjzkj

https://rb.gy/zhvbri

https://cutt.ly/GplJjuT

https://u.to/ThUHGQ

https://bit.ly/3iW41mC


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۴۶:۳۶ ] [ mosi ] [ نظرات (0) ]

دندانها به ناچار با افزايش سن شروع به زرد شدن سفيد كردن دندان مي كنند ، اما طيف وسيعي از استراتژي ها مي توانند روند را كندتر كرده و حتي آن را معكوس كنند.

در حالي كه كيت هاي سفيد كننده دندان در اكثر داروخانه ها به راحتي در دسترس هستند ، بسياري از داروهاي طبيعي مي توانند به از بين بردن لكه ها و محافظت از ميناي دندان كمك كنند.

چرا دندان ها زرد مي شوند
دندان ها به دو دليل زرد مي شوند كه هر دو با افزايش سن تمايل به تسريع دارند:

نازك شدن مينا
جوش شيرين ممكن است به سفيدتر شدن دندانهاي زرد رنگ كمك كند.
لايه بيروني دندانها از ميناي دندان تشكيل شده است ، كه تقريباً سفيد رنگي است و از ساختار عميق تر دندان محافظت مي كند. در زير ميناي دندان لايه اي از بافت به نام عاج قرار دارد كه به رنگ زرد قهوه اي است. هنگامي كه لايه ميناي دندان باريك يا از بين مي رود ، دندان ها تاريك تر به نظر مي رسند.

غذاهاي اسيدي ، بيماري لثه و پيري مي توانند ميناي دندان را از بين ببرند. برخي از افراد نيز ميناي دندان دارند كه به طور طبيعي نازك تر است.

لكه ها
غذاها و نوشيدني هاي خاص مانند قهوه مي توانند دندان ها را لكه دار كنند. برخي از غذاهايي كه لكه دندان ها را لكه دار مي كنند نيز ممكن است ميناي دندان را پوشانده و باعث افزايش زردي شوند.

منابع لكه ديگر شامل سيگار كشيدن و دخانيات و انواع خاصي از آنتي بيوتيك ها است.

نحوه سفيد كردن دندانها به طور طبيعي
راهكارهاي زير ممكن است به سفيدتر كردن دندان ها كمك كند:

1. ايجاد تغييرات رژيم غذايي
از بين بردن غذاهايي كه علامت گذاري به دندان دارند مي توانند از لكه دار شدن بيشتر جلوگيري كنند. مواد غذايي و نوشيدني هايي كه حاوي تانن مانند شراب و چاي هستند مي توانند دندان ها را لكه دار كنند. قهوه و نوشابه و آب ميوه هاي تيره نيز مي توانند باعث لكه دار شدن آنها شوند.

غذاهاي اسيدي با پوشيدن ميناي دندان باعث زرد شدن دندانها مي شوند. افرادي كه نگران رنگ دندان هاي خود هستند بايد از مصرف بيش از حد مركبات ، قهوه و سودا خودداري كنند. از طرف ديگر ، هميشه بايد دندانهاي خود را بعد از داشتن مسواك بزنند.

معمولاً دندانپزشكان 30 دقيقه بعد از غذا قبل از مسواك زدن صبر كنيد. اسيدها مي توانند ميناي دندان را تضعيف كنند ، بنابراين مسواك زدن خيلي زود مي تواند باعث آسيب شود.

ترك سيگار يا محصولات دخاني مي تواند خطر لكه هاي نيكوتين را كاهش دهد. همچنين مي تواند از پوسيدگي دندان و بيماري لثه جلوگيري كند ، كه هر دو مي توانند به ميناي دندان آسيب رسانده و باعث ايجاد مشكلات بهداشت دهان شوند.

2. سعي در كشيدن روغن
كشيدن روغن اصطلاح شستشوي دهان با روغن براي از بين بردن كثيفي ، باكتري ها و آوار است. اين جايگزيني براي مسواك زدن يا نخ دندان هاي معمولي نيست ، اما برخي تحقيقات نشان مي دهد كه شستن دهان با روغن هاي خاص ممكن است به سفيدتر شدن دندان ها كمك كند.

انجمن دندانپزشكي آمريكا (ADA) اظهار كرد: "روغن كشيدن روغن را دندانپزشكي غير متعارف مي داند ،" هيچ مطالعات علمي معتبري براي اثبات اينكه كشيدن روغن حفره ها را سفيد مي كند ، سفيدتر مي شود ، يا باعث بهبود سلامت دهان و دندان مي شود. "

براي امتحان كردن اين روش ، ده دقيقه بعد از مسواك زدن دهان را با روغن بشوييد و سپس آن را تف كنيد.

روغن هاي مناسب براي كشيدن روغن عبارتند از:

روغن نارگيل
روغن آفتابگردان
روغن كنجد

3. مسواك زدن با جوش شيرين
جوش شيرين مي تواند به آرامي لكه هاي سطح دندان را از بين ببرد. برخي افراد نگران اين هستند كه جوش شيرين خيلي سخت باشد و ممكن است ميناي دندان را خرد كند ، اما تحقيقات سال 2017 نشان داد كه اين يك راه ايمن براي از بين بردن لكه ها است.

جوش شيرين همچنين ممكن است به مبارزه با باكتري ها كمك كند ، اين نشان مي دهد كه ممكن است بتواند پلاك را كاهش داده و از پوسيدگي دندان جلوگيري كند.

4- استفاده از پراكسيد هيدروژن
پراكسيد هيدروژن يك سفيد كننده خفيف است كه مي تواند به سفيدتر شدن دندانهاي لكه دار كمك كند. براي سفيد كردن بهينه ، فرد مي تواند با مخلوط جوش شيرين و پراكسيد هيدروژن به مدت 1-2 دقيقه دو بار در روز به مدت يك هفته مسواك بزند. آنها فقط بايد گاه به گاه اين كار را انجام دهند.

پراكسيد هيدروژن ممكن است حساسيت دندان را افزايش دهد ، بنابراين براي استفاده طولاني مدت يا براي افرادي كه قبلاً دندانهاي حساس دارند مناسب نيست.

5- سفيد كردن با ميوه
ميوه پاپايا حاوي آنزيمي است كه ممكن است به سفيدتر شدن دندان ها كمك كند.
Papain و bromelain ، كه آنزيمي هستند كه به ترتيب در پاپايا و آناناس اتفاق مي افتند ، ممكن است هر دو به سفيدتر شدن دندان ها كمك كنند.

يك مطالعه سال 2012 شواهد مقدماتي را نشان داد كه راه حل هاي حاوي اين مواد مي توانند اثر سفيدي متوسطي داشته باشند. با اين حال ، نويسندگان اين مطالعه هشدار داده اند كه تحقيقات بيشتري براي تعيين مؤثر بودن اين آنزيم ها ضروري است.

6. حفظ بهداشت دهان و دندان عالي
حفظ بهداشت دهان و دندان عالي مهمترين كاري است كه فرد مي تواند براي كاهش زردي دندان انجام دهد.

مسواك زدن و نخ دندان زدن به طور منظم از ميناي دندان محافظت مي كند ، از پوسيدگي لثه جلوگيري مي كند و لكه ها را از بين مي برد.

بهداشت دهان و دندان خوب شامل موارد زير است:

حداقل دو بار در روز مسواك بزنيد. فرد حتما بايد اطراف لثه و قسمت پشتي دندان را نيز تميز كند.
با استفاده از خمير دندان فلورايد. فلورايد مي تواند مبارزه كرده و حتي پوسيدگي معكوس داشته باشد. اگرچه برخي از افراد با استفاده از فلورايد مخالف هستند ، اما دندانپزشكان معتقدند كه فلورايد براي دندانها بي خطر و مفيد است.
نخ دندان براي از بين بردن پلاك بين دندان ها.

 https://is.gd/5glEhK

 https://n9.cl/84tlp

 https://rb.gy/sqqcag

 https://cutt.ly/RpaLohZ

 https://u.to/ILEEGQ

 https://bit.ly/2ZhVUsZ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۴۵:۰۹ ] [ mosi ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 7
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر /  خدمات نظافتی فن باز در مشهد / شرکت نظافتی فن باز در تهران / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال / کالا خواب رویایی / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی